Üretim

Son teknoloji kullanılarak kurulan tesis 21.000 m2 açık, 9000 m2 kapalı alandan oluşur. Son teknoloji makineler ve en hızlı üretim hatlarıyla donatılmıştır. Kullandığı Fransız ve İtalyan makine teknolojisi ile saatte 58.500 adet değişik ölçülerde şişe su üretim kapasitesine sahiptir.

İdeal Su, teknoloji ve kapasite olarak Türkiye’nin modern ve gelişmiş su üretim ve dolum tesisleri arasında yer alır. Şişirmeden paletleme sürecine kadar, insan eli değmeden üretimin yapıldığı tesiste; tam otomasyon üretim sistemleri hakimdir.

Tüm üretim proseslerini hammadde girişinden çıkışına kadar değişmez kalite anlayışı içerisinde yoğuran İdeal Su, her ürünün en küçük detayını büyük bir hassasiyet ile sorgulamakta, ürün kalitesini maksimum seviyelerde tutabilmek için gerekli tüm ekipmanları kullanmakta ve insan hizmet ettiğinin bilinciyle güven duygusundan yola çıkarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Kaynaklarımız

İdeal Su, Osmaniye’nin Bahçe ilçesi sınırları içerisinde Toros dağlarının zirvesinden çıkan doğal bir kaynak suyudur. İçeriğindeki mineraller 8.23 pH değeri ile tadı, rengi ve kokusuyla son derece temiz, tatlı, berrak ve sağlıklıdır. Torosların zirvesinde 1050 m rakımdan, merkezde bulunan dolum tesislerimize antibakteriyel borular vasıtasıyla gelerek, el değmeden sofralarınıza ulaşır. Fizibilite araştırmaları titizlikle yapılmış, insanın ihtiyaç duyduğu mineralleri, dengeli bir şekilde sağlayan; gıda tüzüğüne uygun, en güvenilir doğal kaynak suyudur.

ARGE’ye verdiği önem ve koşulsu müşteri memnuniyeti anlayışının bir sonucu olarak kendi laboratuvarlarında, suya dair tüm mikrobiyolojik testleri başarayıla uygulayan İdeal Su; belli aralıklarla aldığı numuneleri, gıda mühendisleri tarafından ulusararaası standartlara uygun olarak kontrol ettirmekte ve kalite kontolü bir işletme felsefesi oalrak en başa koymaktadır.suyun, birçok içecekten daha fazla serinlik hissi yarattığını ifade etmektedir.