İDEAL SU, 2008’den bu yana her adımında doğallık, her adımda lezzet

İdeal Su olarak öncelikli hedefimiz tüketicilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmaktır. Üretimi gerçekleştirirken uzun vadede yaptığımız işlerin sürdürülebilir olması ve çevreye hasarın minimum tutabilmek en temek koşulumuzdur. İdeal Su olarak her damlasını güvenle içebileceğiniz sağlıklı ve kaliteli bir üretim süreci sonrasında tüketicilerimizle buluşmamızın haklı gururunu yaşamaktayız.

İdeal pH

PH değeri, suyun asidik veya bazikliğini gösteren bir ölçüdür. Vücut için yararlı olan pH değeri en az 6,5 ile en yüksek 9,5 arasında olmalıdır. İdeal Su’yun pH değeri 8,23 ile idealdir.

Neden İdeal Su?

İdeal Su, Osmaniye’nin Bahçe ilçesi sınırlarında, Toros Dağlarının zirvesinden çıkan doğal mineralli suyudur. İdeal Su, içeriğindeki minerallerle, lezzetli, berrak ve sağlıklıdır.

İDEAL Su Torosların zirvesinde Bin 50 metre rakımdaki kaynağı ile yerleşim birimlerinden oldukça uzakta ve yüksekte olmasına bağlı olarak endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkilenmeden doğal mineralli suyunu kaynağın etrafına oluşturulan koruma alanı sayesinde, maksimum hijyende korunması sağlanmaktadır. Kaynağından çıkan su, gıda tüzüğüne uygun döşenmiş özel boru sistemine alınarak, doğal akışıyla uzun bir yolculuk sonrasında dolum tesislerine ulaşmaktadır, merkezde bulunan dolum tesislerine anti-bakteriyel boru sistemiyle gelir ve el değmeden şişelenip güvenle sofralara ulaştırmaktadır.

İDEAL SU tesisi, son teknoloji makineler ve en hızlı üretim hatlarıyla donatılan, 21 Bin m² açık 9 Bin m² kapalı alandan oluşmakta ayrıca kullanılan Fransız makine teknolojisi ile saatte 58 Bin 500 adet -farklı ölçülerde- şişe su üretim kapasitesine sahiptir. Üretimin şişelemeden paletleme sürecine kadar insan eli değmeden yapıldığı tesiste; ürün kalitesini maksimum seviyelerde tutabilmek için gerekli tüm ekipmanlar kullanılmaktadır

Su Hikayemiz

Doğal mineralli su, bir veya fazla kaynaktan yeryüzüne çıkan, mineral içeriği değişmeyen, her türlü kirlenme riskine karşı korunmuş ve herhangi bir kimyasal işlem görmeyen yeraltı sularıdır. Mineralli suları diğer sulardan ayıran en önemli özellik kaynağından elde edildiği anda spesifik miktarda mineral içermesidir.

İdeal Su olarak ürünümüzü 100% ‘doğal mineralli su’ olarak etiketleyebilmemiz için, zorunlu standartları yerine getiriyoruz. Doğanın sizin için oluşturduğu mucizenin keyfini çıkarmanız için çalışıyoruz.

Sağlıklı Ambalaj

İdeal Su bünyesinde her şey özenle incelenir. Suyun ve ambalajın içindeki en küçük bir hatadan alarm haline geçilir. Bütün üretim hattı, tek bir düğmeye basılarak hijyenik hale getirilir. İdeal Su ailesi olarak, işimizi daima titizlikle yapar ve insana hizmet ettiğimiz bilincini hiç unutmayız. İdeal Su kaynağından alınarak tam donanımlı laboratuvarlarda uzman gıda mühendisleri tarafından analiz edildikten sonra el değmeden sizlere ulaştırılır.

Referanslarımız & Markalarımız

Bize bayilerimiz, fabrikamız ve perakende satış zincirlerinden ulaşabilirsiniz.

İdeal Su Video