Sertifikalarımız

Türkiye’de bulunan imalatçı firmaların hedefinin uluslararası standartlarda üretim yapmak olduğunu söyleyebiliriz. İdeal olarak kaliteyi, çevreyi, insanı, güveni, emniyeti, hijyeni savunan ve en yüksek seviyede korumaya çalışan bir firma olduğumuzu rahatlıkla ifade edebilirim. Kalite standardımız, sahip olduğumuz ve uluslararası geçerliliği olan ISO belgeleri (9001, 14001, 22000, 45001) , TSE, TSE HELAL Uygunluk Belgesi, FDA Sertifikası, TS 9130 ve TS 266 belgeleri ile belirlenmektedir

ISO Belgelerinin ortak özellikleri evrensel belgeler olmalarıdır. Bu belgelere sahip olarak belirli bir kalite standardı seviyesi taşıdığımızı, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin güvenini her geçen gün arttırdığımızı, ayrıca çevreye duyarlılığı enerji, su ve benzeri kaynakların etkin bir şekilde kullanımını sağlamada dikkatli ve kontrollü ilerlediğimizi belirtebilirim.

TS 9130 ve TS 266 Belgeleri sayesinde ürün içeriğinin ve bileşenlerinin korumasını, denetim altında tutulması sağlanmaktadır.
Bizler İdeal su olarak kalite politikamızda uluslararası standartlara uyarak ilerlerken aynı zamanda Gıda Güvenliği Ekibimiz ile ürünlerimizde oluşacak gıda ve güvenlik sorunlarının tespiti ve önlenmesi için “Erken Önlem Operasyonu”, ürün sağlığı ve tüketici sağlığının korunması için de “Mikrobiyolojik Operasyon” noktaların kurulması ile ürünlerimizin düzenli kontrolleri sağlanmış bulunuyoruz.