"El değmeden üretim"

Üretim Tesislerimiz

İdeal Su’yun başarısı ve lezzeti, Toroslardan yeryüzüne kendiliğinden çıkan doğal kaynakları kullanmasından, kaynağının saflığını ve doğallığını korumasından ileri gelmektedir. Kaynağımızın yerleşim birimlerinden oldukça uzakta ve yüksekte olması endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkilenmeden doğal mirealli suyunu güvenle size ulaştırmamızı sağlamaktadır. Etrafına koruma alanı oluşturarak Doğal Mineralli Suyun maksimum hijyende korunması sağlanmaktadır. Kaynağından çıkan su, gıda tüzüğüne uygun döşenmiş özel boru sistemine alınmakta, borular içerisinde doğal akışıyla uzun bir yolculuk sonrasında dolum tesislerine ulaşmaktır.

Son teknoloji makineler ve en hızlı üretim hatlarıyla donatılan tesis 21,000 m2 açık 9000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Kullanılan Fransız ve İtalyan makine teknolojisi ile saatte 58,500 adet değişik ölçülerde şişe su üretim kapasitesine sahiptir. Üretimin şişirmeden paletleme sürecine kadar insan eli değmeden yapıldığı tesiste; ürün kalitesini maksimum seviyelerde tutabilmek için gerekli tüm ekipmanlar kullanılmaktadır.

Kaynaklarımız

İdeal Su, Osmaniye’nin Bahçe ilçesi sınırları içerisinde Toros dağlarının zirvesinden çıkan doğal mineralli suyudur. İçeriğindeki mineraller, 8,23 pH değeri, tadı, rengi ve kokusuyla son derece temiz, tatlı, berrak ve sağlıklıdır. Torosların zirvesinde 1050m rakımdan, merkezde bulunan dolum tesislerimize antibakteriyel borular vasıtasıyla gelerek el değmeden sofralarınıza ulaşmaktadır.

Galeri